Maske me banane per fytyre te yndyrshmePerbersit:
1 banane e pjekur dhe e shtypur
1 lug kafeje kos natyral
1 luge kafeje leng limoni

Maske me banane per fytyre te yndyrshmePasi te jene perzier te gjitha keto,e lyejme fytyren dhe e mbajme per 20 min.Pastaj e shpelajme fytyren me uje te vaket. E pastron rrenjesisht fytyren tuaj nga yndyra. Keshillohet te aplikohet njehere ne jave.

Çfarë mendoni? Komentoni më poshtë...

Lajme të tjera...